Deváťáci prezentovali své projekty na Gymnáziu Žatec

Ve čtvrtek 28. května 2026 jsme se společně s dalšími žáky ze žateckých základních škol zúčastnili prezentace projektu JÁ, OBČAN na Gymnáziu Žatec. Na této akci jsme měli možnost ukázat výsledky naší celoroční práce a představit tři žákovské projekty, na kterých jsme poctivě pracovali.
Vzdělávání