Kryštof Jánošík je dvojnásobným přeborníkem!

31. 08. 2021

Přebor města Žatce v tenise vyhrál o víkendu Kryštof Jánošík a navázal na své tituly z let 2015, 2018 a 2019. V nedělním finále porazil Marka Koutníka, vítěze turnaje z loňského roku.

Kryštof Jánošík je dvojnásobným přeborníkem!

Do závěrečných bojů o medaile proti sobě v neděli ráno nastoupili v semifinále Marek Koutník - Petr Vrána a Kryštof Jánošík s Adamem Dvorským. První semifinále bylo velice vyrovnané, po boji ho ovládl M. Koutník výhrou dvakrát 6:3. Druhé semifinále mělo jasný průběh 6:0 6:1 v režii K. Jánošíka. Petr Vrána s Adamem Dvorským skončili na shodném třetím místě a ukázali, že se s nimi musí do budoucna počítat.

Finále Jánošík - Koutník mělo podobný průběh jako jejich závěrečný duel z roku 2019. Při konci první sady M. Koutníka začaly chytat křeče a byla jen otázka času, kdy zápas bude muset vzdát. Při stavu 6:3, 3:1 opravdu zápas skrečoval a Kryštof se zaslouženě stal poněkolikáté přeborníkem města Žatec v tenise.

Do finále čtyřhry se probojovaly dvojice Jánošík - Kopečný a mladá dvojice Černý - Dvorský. Zápas skončil lépe pro zkušené hráče Jánošík - Kopečný poměrem 6:3,6:2. Na třetích místech skončily dvojice Koutník - Doktor a Kail - Dvořák. Za organizaci bychom rádi poděkovali řediteli turnaje Lumírovi Hantákovi. TK Žatec

Foto: archiv TK Žatec

Galerie k článku