Mladé volejbalistky bojovaly v krajských finále barevného minivolejbalu

Mladé volejbalistky bojovaly v krajských finále barevného minivolejbalu
Poslední květnové víkendy patřily krajským finále minivolejbalu, kde se neztratily ani mladé volejbalistky ze Žatce.

Na domácím finále barevného minivolejbalu v Žatci se největšího úspěchu dočkaly hráčky E. Priatková a A. Vořechovská v červeném minivolejbalu, které vybojovaly zlaté medaile. Dařilo se také v kategorii zeleného minivolejbalu, kde žatecké družstvo ve složení E. Havlišová, B. Seidlová, K. Dobdová a opět A. Vořechovská obsadilo krásné třetí místo ze dvanácti týmů v této katergorii. Žlutý a oranžový minivolejbal byl také zastoupen a i zde bylo na co se dívat.

Poslední květnovou sobotu se čtyři žatecká dívčí družstva představila na krajském finále modrého minivolejbalu v Jirkově. Po úvodní adaptaci na venkovní antukové kurty předváděly hráčky bojovné a odhodlané výkony. V konkurenci osmnácti družstev se všechny týmy umístily ve druhé polovině startovního pole. Medaile tentokrát sice nezacinkaly, ale holky získaly další cenné zkušenosti.

Všem hráčkám patří poděkování za skvělou reprezentaci žateckého volejbalu.

Volejbalový klub bude v září opět nabírat nová děvčata. Přidejte se k nám! (ar)

Datum přidání:

Nejnovější zprávy