Kuželkáři uspěli proti druhému týmu tabulky

Kuželkáři uspěli proti druhému týmu tabulky
Čtvrtý zápas doma a třetí vítězství.

Po smolné prohře v minulém kole s vedoucím týmem si tentokrát Žatečtí vyšlápli na druhý tým divize. Přivítali tým Šluknova.

Úvod domácím příliš nevyšel, Ptáčková po první polovině střídala, ale ani Jarolímovi se nedařilo, a tak šli hosté do vedení o 21 kuželek. Manga si drží stabilní formu, soupeři nedal šanci. Od prvních hodů navyšoval vedení a výhrou o 38 srovnal a domácí měli k dobru 17 kuželek.

Tajbl měl těžkou soupeřku. Ta po první padesátce jasně vedla hlavně zásluhou vynikající dorážky (99). Ve druhé začala chybovat, domácí hráč se naopak rozehrál a ztrátu stahoval. Nakonec sice prohrál, ale o pouhých 12 kuželek. Hosté vedli 2:1 a ztráceli na domácí 5 kuželek.

Vše se zlomilo v následující dvojici. Uhlíková se rozjížděla pomaleji, ale její soupeř přesto nestačil. I hosté pak přistoupili ke střídání, ale nestačilo to. Domácí hráčka vyhrála o 54 kuželek. Bylo srovnáno a Lokomotiva vedla o 59.

Další dva duely byli velice vyrovnané. L. Ptáček si vypracoval náskok v plných, soupeř zase hrál výborně dorážku. Nakonec z toho byla výhra domácího hráče o 4. Zd. Ptáček st. tak měl k dobru 63 kuželek, to se většinou neztrácí. Domácí hráč dotáhl duel k výhře o 10 a definitivně potvrdil zisk bodů.

TJ Lokomotiva Žatec A – SK Šluknov 6:2 (2463:2390). Body: Ptáčková/Jarolím 370, Manga 402, Tajbl 426, Uhlíková 413, L. Ptáček 422, Zd. Ptáček st. 430

V sobotu 17.2. předehrává Lokomotiva 18. kolo a přivítá od 9:00 TJ Jiskru Nový Bor. (jj)

Datum přidání:

Nejnovější zprávy