Březnový program kroužků programování

Březnový program kroužků programování
Klub programování a robotiky Baltík Žatec připravil na březen několik víkendových akcí. 
Kluby robotiky a programování jsou určeny nejen pro děti, ale i pro rodiče, prarodiče či starší sourozence nebo kamarády. Klub PC hráčů pak především pro děti.
  • sobota 5. 3. 2022 - Klub robotiky a programování - nabídneme ukázky hrátek s robotem mTiny (pro děti od 6 let) a stolní programovací hru Scottie Go! (pro všechny od 6 - 99 let) - opět budeme střídat po hodinách. Lektoři: Martina a Tomáš 
  • sobota 12. 3. 2022 - Klub programování a pc hráčů - od 13:00 do 15:00 h - ukázka programování v Pythonu (pro děti od 6. třídy ZŠ, ale i tatínky či maminky) a od 15:00 h hraní her, tak jak jak ho znáte z Pařanského odpoledne. Lektor: Lukáš
  • sobota 19. 3. 2022 - Klub robotiky a programování - ukázka práce s roboty Ozoboty a programování ve Scratchi (pro děti od 9 let) - také tady budeme střídat po hodinách. Lektoři: Dana a Honza
Tyto akce se budou konat v naší učebně v ulicí Otokara Březiny (dům proti Správě a údržbě silnic), a to vždy od 13:00 do 19:00 h. Kapacita při akcích je omezena a proto, prosím, přihlaste se na této adrese http://evidence.baltikzatec.cz/prihlaska/akce. 
Akci pořádáme ve spolupráci s Přírodovědným klubem TK 14 Žatec, a je zdarma. Každý víkend vám teď nabízíme v rámci těchto akcí ochutnávku programování a robotiky, některé také pro rodiče s dětmi.
Do poznámky napište čas, kdy dorazíte, a kolik osob přijde. Vezměte s sebou mamku, taťku, babičku nebo dědu a přijďte jim ukázat, co děláte na kroužcích nebo si vyzkoušet něco nového.
Na prázdniny jsme pro vás připravili opět příměstské tábory, informace a přihlášky najdete na https://www.baltikzatec.cz/news/letni-primestske-tabory-s-programovani-a-robotikou/.
Těšíme se na vás!
Martina Moravcová
Datum přidání:

Nejnovější zprávy