Den válečných veteránů na zámku Stekník (11. listopadu 2021)

02. 11. 2021
V den výročí konce první světové války zveme ve spolupráci s Vojenskými lázeňskými a rekreačními zařízeními válečné veterány a jejich rodiny na prohlídky našeho rokokového zámku na Stekníku.
Den válečných veteránů na zámku Stekník (11. listopadu 2021)

Připraveny jsou speciální prohlídky interiérů zámku Stekník s ukázkou obrazů bitevních scén z 18. století, kterých se účastnil stavitel zámku Jan František hrabě z Klaudensteina.

V tento den bude přístupný I. prohlídkový okruh: soukromé a reprezentační prostory posledních majitelů zámku a II. prohlídkový okruh: zámecké zahrady.

Váleční veteráni, kteří se prokáží příslušným průkazem válečného veterána, dostanou při zakoupení vstupenky na hlavní prohlídkový okruh další vstupenku zdarma, kterou mohou využít jejich rodinní příslušníci. Je-li kapacita okruhu zakoupením placené vstupenky již vyprodána, bude vstupenka se slevou 100% vystavena na stejnou prohlídku, stejný den, ale v jiném čase po dohodě s veteránem.

Prosíme zájemce o tyto mimořádné prohlídky, aby si udělali rezervaci e-mailem: steknik@npu.cz nebo telefonicky: 778 882 956. Více informací na www.zamek-steknik.cz.
Václav Sojka

Galerie k článku